Pójście naprzód

Ten etap Spirali jest kulminacyjny – pozwala połączyć doświadczenie wspólnej pracy wykonanej przez uczestników i uczestniczki podczas warsztatu z ich codziennym życiem, do którego wkrótce powrócą. Wielu osobom udało się zobaczyć nowymi oczyma niezbywalne miejsce człowieka w sieci życia. Poczuć naszą łączność ze wszystkimi istotami żyjącymi w różnym czasie i przestrzeni, a także naszą moc tworzenia kultury podtrzymującej życie. Teraz możemy użyć tego nowego spojrzenia tak, abyśmy wszyscy – każdy i każda z nas – odnaleźli odpowiednią dla nas rolę, którą możemy odegrać podczas Wielkiego Zwrotu.

PRAKTYKI

PRAKTYKA 1: Mapa Życia

Z czasem tutaj będą pojawiać się praktyki, które można wykorzystać na tym etapie Spirali Ponownego Połączenia. Będą tłumaczone ze strony Work That Reconnects. Dla osób, które chcą się z nimi zapoznać w języku angielskim – wszystkie praktyki są dostępne tutaj: https://workthatreconnects.org/resources/practices/

Teksty są fragmentami tłumaczeń oryginałów ze strony Work That Reconnects:
https://workthatreconnects.org/resource/practices-for-going-forth/

Tłumaczenie: Marta Łukowska
Redakcja: Mariusz Wieczerzyński
Korekta: Katarzyna Bizacka
Zdjęcie: Wojciech Kozłowski

 

Jak praktykować?

Chcesz praktykować Ponowne Połączenie? Poniżej odnośniki do praktyk, które mogą Ci w tym pomóc.  Są one pogrupowane według etapów Spirali:

Wdzięczność

Honorowanie bólu

Widzenie nowymi oczyma

Pójście naprzód

 

Dodatkowe praktyki:

Głęboki Czas